Sesob
Uygarlık doruğunun merdiveni sanattır
BAŞKAN ALİŞAN'DAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN ALİŞAN'DAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Alişan’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

 

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, Cumhuriyetin 100. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

CUMHURİYETİ KORUMAK EN TEMEL VAZİFEMİZ

100 yıllık şanlı cumhuriyetimizin Türkiye’nin daha güçlü geleceğe yönelik en büyük güvencesi olduğunu ifade eden Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, “Milletin kendi iradesini kendi eline, bizzat direnerek ve savaşarak aldığı Cumhuriyetimiz bugün 100 yaşında ulu bir çınardır. Bizlere düşen en temel vazife Cumhuriyetimizi dün olduğu gibi bugün de yaşatarak geleceğimize bırakacağımız en büyük miras olmasını sürdürmektir” dedi.

 

100. YILIMIZ KUTLU OLSUN

Esnaf ve sanatkârlar olarak Cumhuriyetin kazanımlarının en büyük zenginlikleri olduğunu ifade eden Alişan, “Bizler alın teri ve emeğimizle Cumhuriyetin dünü, bugünü, yarınıyız.  Bizlere Cumhuriyeti armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına bu vesile ile sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Bu vatanı bizlere emanet eden aziz şehitlerimizin kutsal ruhlarına sonsuz saygı, minnet ve dualarımızla Cumhuriyet Bayramımız ve cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyoruz” diye konuştu.