Sesob
Uygarlık doruğunun merdiveni sanattır
BASIN BİLDİRİSİ

BASIN BİLDİRİSİ

Hasan Alişan: “Bayramda Herkesin Yüzü Gülsün”

 

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, vatandaşların Kurban Bayramını tebrik ederken bayram alışverişi ve kurbanlık konusunda Sakaryalı işletmelerden ticaret yapılması çağrısında bulundu.

 

BAYRAMI KUTLADI

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, mübarek kurban bayramı öncesinde yayınladığı tebrik mesajında tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutladı. Alişan, “Mübarek Kurban Bayramı birliğin, beraberliğin ve yardımlaşmanın adıdır. Hep birlikte kurbanlarımızı eda ederek, toplumumuzun her kesimiyle yardımlaşma içerisinde olacağız. Bayramlar bizlerin bereket ve huzurumuzun daim olduğu bütünleşme günlerimizdir. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Bayramımız mübarek olsun” dedi.

 

ALIŞVERİŞ ÇAĞRISI

Kurban Bayramı için vatandaşların alışveriş ve kurban kesimi için Sakaryalı işletmeleri tercih etmesi çağrısını ifade eden Alişan son olarak şunları kaydetti: “Her bayram olduğu gibi tüm vatandaşlarımızın alışverişinde Sakaryalı esnaf ve sanatkarları tercih etmesini istiyoruz. Esnaf ve sanatkarımız için Ramazan ve Kurban Bayramları ticaret açısından çok önemli. Bu bayramda da herkesin yüzü gülsün, birliğimiz, bereketimize vesile olsun istiyoruz. Ayrıca kurban kesimi konusunda birliğimize bağlı ilgili odalarımız kendi üyeleri nezdinde tüm kontrol ve işlemleri sağlamaktadır. Gerek besicilerimiz, gerek kasaplarımız bu konuda tüm hazırlıklarını tamamlamışlardır. Vatandaşlarımızın kurban konusunda da şehrimizin besicilerini tercih etmesini bekliyoruz.”